(Аймақтар үшін)193
(Алматы қ. үшін) 2 581 500
Call-орталыққа тегін хабарласыңыздар
Байланыс

"Қазтелерадио" АҚ

Заңды мекен-жайы: 050040, Алматы қ., Әл-Фараби даңғ., 118

Байланыс телефондары: 8(727)244-45-00, факс: 8 (727) 271-76-30

e-mail:kazteleradio@kazteleradio.kz

Өңірлік филиалдардың мекен-жайлары

Облыс

ТАӘ/Лауазымы

Байланыс телефоны

Ішкі нөмір

Е-mail

Ақмола
020000, Кокшетау қ, Абай көш., 108/2 ү. каб 432

Филиал директоры - Арсланбеков Винер Зекриянович

8 (7162) 55-14-44

3300

a.zumabayeva@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Ашенов Кайрат

8 (7162) 40 15 51

3304 3314 3319

K.Ashenov@kazteleradio.kz

Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ., Сүйінбай ақын көш., 87 үй.

Бас маман -
Бегленова Гүлжан Қыдырбайқызы

8 (7172) 573467

3007, 3020, 3031, 3032

g.beglenova@kazteleradio.kz

Ақтөбе
Актобе қ, Летняя көш., 25 ү.

Филиал директоры - Жумасейтов Саттар Саясатович

8 (7132) 70 44 44

3626

S.Aktobe@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы – Мектепбаев Олжас Амангельдыевич

8 (7132) 222 422

3604 3605 3606

O.Mektepbayev@kazteleradio.kz

Алматы
050000, Алматы қ., Аль-Фараби көш., 126 Б ү.

Филиал директоры - Раздыков Кайсар Шерканович

8 (727) 244 45 00

2200

k.razdykov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Турусбекова Жанар Турусбековна

Бас маман - Сапарова Айтолқын Айбекқызы


8 (727) 244 45 00

2262

2266

2267

2268

Z.Turusbekova@kazteleradio.kz

Атырау
Атырау қ., Абай алаңы, 25 ү.

Филиал директоры - Сабиров Арон Амангелдіұлы

8 (7122) 55-84-44

3901

A.sabyrov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Бискулова Аягөз Өтегенқызы

Бас маман - Айгуль Багитжановна

Бас маман - Мауленова Айдана Шайзилдаевна

8 (7122) 55 84 44

8 (7122) 55 84 44

3904

4001

A.Biskulova@kazteleradio.kz

ШҚО
Өскемен қ., Стахановск көш, 70 ү.

Филиал директоры - Жамакишев Орал

8 (7232) 56 04 44

4200

a.ibraimova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Калиев Бахыт Кенесович

Бас маман - Рахимбаев Мирас Еркинович

Бас маман - Нурумова Шынар Кабылкановна

8 (7232) 56 04 44

4204

4250

4260

B.Kaliyev@kazteleradio.kz

Жамбыл
Тараз қ., Телецентр Массиві, 16ү.

Филиал директоры - Койшыбаев Максат Толегенович

8 (7262) 52 65 62

4500

g.donets@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы -
Серегин Антон Александрович

Бас маман - Иманбек Ерғани Серікұлы

Бас маман -Ашимова Каусар Рахатовна


8 (7262) 42-73-55

4504

4515

a.seregin@kazteleradio.kz

БҚО
Орал қ., Сыздықов көш.,1 ү.

Каюбалиев Ильдар Талгатович - Филиал директоры

8 (7112) 55-41-44

4800

I.Kayubaliev@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы -

Бас маман - Бекесова Арайгуль Нуркаевна

Жетекші маман - Мулбаева Алтынай Бахтыгереевна

8 (7112)55-41-44

4804

4811

4819


Қарағанды
Қарағанды қ, Воинов –интернационалистов көш., 14 В ү.

Филиал директоры - Жұмабаев Арман Қайрылыбаевич

8 (7212) 55 94 44

5100

Karaganda@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Толеков Досхан Байгалиевич

Бас маман - Торегельдина Анар Мауленовна

Бас маман - Кумисбекова Акбота Ерболатовна

8 (7212) 41-34-14

5104

5105

5118

krg_otau@mail.ru

Қостанай
Қостанай қ., Қайырбеков көш., 312

Филиал директоры - Ахметов Арман Бекмухаметович

8 (7142) 99-04-44

5700
5701

a.akhmetov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Бибулова Замзагуль Сабыржанкызы

Бас маман - Токарь Ирина Васильевна

Жетекші маман - Жургумбекова Зауре Сейткалиевна

8 (7142) 99 04 44

5704

5721

5700

5721

z.bibylova@kazteleradio.kz

Қызылорда
Қызылорда қ., ул. Токмаганбетова 6

Филиал директоры - Панабеков Бурабай Жаксылыкович

8 (7242) 55 14 44

5400

B.panabekov@kazteleradio.kz

Сату орталығының басшысы - Құтышев Ұлықбек Иманбердіұлы

Бас маман - Бабасова Гаухар Аяшевна

Жетекші маман - Ешекенова Лаззат Сагинаевна

8 (7242) 551444

5404

5441

5421

U.kutyshev@kazteleradio.kz

Маңғыстау
Ақтау қ., 15 ықш.ауд 1, «Орбита» кеңсесі.

Филиал директоры - Кенжебаев Абдирахман Токтарбаевич

8 (7292) 31 13 12

6001

r.kamilova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Джанкисиев Кенес Бердимурадович

Бас маман - Таупеков Каржаубай Аскарбаевич

Жетекші маман - Аскербаева Маржан Ыскаккызы

8 (7292) 30 14 30

6004

6014

6018

k.djankisiev@kazteleradio.kz

Павлодар
Павлодар қ., Павлов көш., 26 ү.

Филиал директоры - Алгазин Айдар Маулишарипович

8 (7182) 70 44 44

6300

G.Kudaibergenova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығының - Досумбетов Бахтияр Аскарович

Бас маман - Аубакирова Татьяна Вениаминовна

Жетекші маман - Кулбулдинов Даурен Кайратович

8 (7182) 70 44 44

6326

6314

6334


СҚО
Петропавл қ., Брусиловский көш., 1ү.

Филиал директоры - Жумадиров Амангельды Серикович

8 (7152) 46 44 45

6600

G.Taizhanova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Мекенов Еркин Ермекович

8 (7152) 36 04 70

6604 6609 6616

E.Mekenov@kazteleradio.kz

Түркістан
Шымкент қ., Есенберлин көш., (бұрынғы Луначарский), 11 Б ү.

Филиал директоры -Құлымбетов Алмас Құрманғазыұлы

8 (7252) 99 74 44

6900

A.Kulymbetov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Андабай Талғат Тулешұлы

Бас маман - Холматов Бобир Бахрамович

Жетекші маман - Тажибаева Дильбар Сайдахметовна

Маман - Даулетова Жанат Кайшыбековна

8 (7252) 99 74 44

7000

7001

7002

T.Andabay@kazteleradio.kz

< Кері қайту